Elektroepiliacija

Elektroepiliacija – Peru LT salone – tai saugus plaukelių šalinimas visam laikui!

Elektroepiliacija iš ties yra puikus ir vientelis būdas pasišalinti nepageidaujamus plaukelius visam laikui. Šiuo metu be elektroepiliacijos procedūros nėra nei vieno depiliacijos metodo, kuris plaukelius pašalintų 100 % visam laikui. FDA ir Amerikos medicinos asociacija pripažįsta tik elektroepiliacijos metodą, kaip būdą 100% pašalinti plaukus visam laikui. Taip, jūs jau turbūt ką nors girdėjote apie depiliaciją lazeriu ar fotoepiliaciją – tai irgi gali būti irgi veiksminga, bet tik kaip ilgalaikiai plaukelių šalinimo būdai.

Turbūt pamanysite, kam tada iš viso ilgalaikis plaukelių šalinimas jeigu galima plaukelius pasišalinti visam laikui?

Esmė ta, kad tiek depiliacija lazeriu, tiek fotoepiliacija veikia panašiu principu. Procedūros esmė paveikti plaukelių šalinimą skatinantį melaniną ir tokių būdu pristabdyti plaukelių ataugimą. Priklausomai nuo naudojamos įrangos ir esamo plaukuotumo procedūros metu vienu metu veikiami iš kart keli plaukai, tad rezultatas gali būti pasiektas greičiau.

Elektroepiliacija iš esmės atsirado jau labai senai, dar 20a. pradžioje, bet dėl nepakeliamos skausmo procedūros metu ilgą laiką nesidaudojo dideliu populiarumu. Šiuo metu sparčiai tobulėjant technologijoms, Peru LT salonas gali pasigirti naudojantis pažangiausią Dectro elektroepiliacijos įrangą pasaulyje, kas leidžia procedūrą paversti maksimaliai saugia, efektyvia ir komfortiška. Elektroepiliacija nepasižymi greitumu, tai labai tikslus ir kruopštus darbas su kiekviena jūsų plaukelio šaknimi. Plauko storumo ir labai tikslios įrangos pagalba specialiu elektros impulsu paveikiama kiekvieno plauko šaknis, po ko jie nebeatauga. Dėl to esant didesniam plaukuotumui gali būti didesnė ir procedūros trukmė ir kaina.

Tad dažniausiai elektroepiliacijos procedūras renkasi mažesniems plotams – veidui, bikini, pažastų, pilvukui… Tuo pačiu elektroepiliacija Peru LT salone neturi jokio pašalinio poveikio ir tinka praktiškai bet kokiam odos ir plauko tipui. Po tinkamai atliktos elektroepiliacijos neturi likti jokių šašiukų, o raudonis tūrėtų praeiti jau po kelių valandų.

Pas mus galite būti ramūs dėl paslaugų kokybės, nes Peru LT naudoja kokybiškiausią ir naujausia pasaulyje Decro įrangą, o pačias procedūras atlieka savo srities profesionalai.

Elektroepiliacija – plaukelių šalinimas visam laikui!

Lauksime jūsų Peru LT salone Vilniuje.

Rinkis geriausią – rinkis Peru LT